Team & Organisatie Ontwikkeling
Het beste halen uit mensen, teams en organisaties. Dat is waar wij van HBS héél blij van worden! Bij HBS werken we op basis van ieders Talent. Want, als je werkt vanuit eigen kracht, werk je beter (samen) én met meer plezier. Medewerkers die werken vanuit hun passie en Talent vormen daarom de sleutel tot succes. Want organisaties die Talent stimuleren, zetten in op groei. Zó behalen we samen de beste resultaten!
Wist jij dat?
2
12
4
Ontwikkeling van een organisatie
Met teamcoaching en teamontwikkeling zorgen we voor bewustwording bij teams en organisaties. Bij grote én kleine veranderingen in het bedrijf zetten we organisaties in beweging. Middels Team & Organisatie Ontwikkeling: workshops, begeleiding en trainingen op maat helpen wij teams en organisaties om te komen tot het beste resultaat, voor zowel ieder individueel teamlid als voor het gehele team. En succesvolle teams vormen de basis van succesvolle organisaties. Win-win-win dus voor de mensen, teams én organisaties!
“Geweldige zaken worden nooit door één persoon gedaan. Ze worden gedaan door een team van mensen.” – Steve Jobs
Waarmee kunnen we je vooruit helpen?
Teamontwikkeling: ijzersterk, praktisch en resultaatgericht
Medewerkers van een Talententeam weten wie op welk moment de lead moet pakken. Of zijzelf aan zet zijn of een collega. Wie is het beste aan de bal? Ze begrijpen wie de bal heeft en spelen daarop in met hun eigen talenten. Als team. Zo werken ze samen naar een duidelijk doel: het beste uit zichzelf én de ander halen. Slim combineren, vanuit vertrouwen – dát is de opdracht. Is elk teamlid daartoe in staat? Dan vorm je een ijzersterk team, de basis voor een onverslaanbare organisatie.
Projecten, workshops en begeleiding
We bouwen een Talentgedreven team stap voor stap. Met oog voor ieder mens en voor de samenhang. Praktijk- en resultaatgericht helpen we bij de ontwikkeling van organisaties. Dit doen we afgestemd op jouw organisatie. Voor de directie, het management, de teams en medewerkers. Onze coaches bieden jouw organisatie kwalitatieve begeleiding. Dat doen we op een persoonlijke en praktische manier, zodat iedereen vooruit kan.
Meer weten?
Neem contact op met een van onze specialisten.
Andreas van den Goorbergh
Coach
076-5038052